top of page

Ahoj, já jsem Pavlína
Pokud o mě chceš něco vědět, jsi na správném místě.

2K9A1344.jpg

Když jsem se v patnácti rozhodovala, co dál dělat, fotografování pro mě nebyla jasná volba. Místo toho jsem se připravovala na dráhu sociální pracovnice, kterou jsem po deseti letech studia a pěti letech praxe v oboru, zase pustila k vodě :) 

Poprvé jsem se rozhodla vzít foťák do ruky v době, kdy jsem otěhotněla,  a to s myšlenkou, že si budu fotit své miminko. Myšlenka dobrá, příprava dobrá, ale nedopadlo to... Miminko se rozkřičelo a počůralo vždy, když jsem se ho snažila napózovat. Asi znamení, že pózovat někoho je blbost :) Na delší dobu jsem zase foťák odložila a vzala ho do rukou až v době, kdy jsem se starala o maminku a potřebovala jsem se odreagovat a dělat něco tvořivého a pro mě smysluplného. A s tímto nábojem do toho jdu i dnes. Je to pro mě relax, dává mi to smysl a dělám něco, kde můžu uplatnit své organizační schopnosti a být tvořivá. 

Vytvářím spolu s Vámi takové záběry, které bych chtěla dopřát také sobě nebo své rodině. Baví mě proto spolu s Vámi poskakovat, smát se, křičet a nebo naopak nechat Vás tiše procítit ten moment, když je to potřeba.

Už víte kdo jsem a teď zase moc ráda poznám já Vás :)

bottom of page