top of page

Vánoční focení 2023

Vánoce se kvapem blíží a já jsem mu věnovala tří víkendové termíny, během kterých se spolu můžeme setkat a mít na chvíli pocit, že už je to tady :-) Čtením tohoto článku zjistíte, které termíny lze zarezervovat, kde se potkáme, jak je prostor vyzdoben a jak se na takové focení můžete připravit vy sami.


Ateliéry - místo, kde focení proběhne


Pro letošní vánoční focení jsem zvolila tři varianty pronajatých ateliérů. První z nich, je vzdušný světlý ateliér v Rajhradicích, který je doplněn vybavením laděným do příjemných zemitých tónů - zelená, krémová, béžová, hnědá a samozřejmě převládající bílá. Mimo hlavní scény se stromečkem u postele jsou k dispozici i menší scény vhodné pro focení dětí - perníková scéna a scéna s větvičkami z kroucené vrby a světýlky. Potkat se zde můžeme během celého dne v neděli 19.11.2023V sobotu 25.11.2023 se potkáme na okraji Brna, a to ve vánočně vyzdobeném ateliéru v M-Paláci. Jedná se taktéž o světlá ateliér s dostatkem denního světla. Dominuje bílá, béžová, zlatá hnědá a samozřejmě zelená. Fotit se můžete u stromečku, na vánočně vyzdobené posteli a nechybí také dětské scény se sáňkami nebo autíčkem u krbu. Pokud rádi rozesíláte PFka, tak můžete využít i scénu s balonkovým letopočtem pro příští rok.


A naposledy se uvidíme v neděli 3.12.2023 v Ateliéru Story v Brně - Medlánky, kde jsou k dispozici dvě hlavní scény. I když se jedná o rovněž světlý ateliér, kde je dostatek denního světla díky prosklené střeše a bočním oknům, scény jsou spíše temnější díky tmavým doplňkům. Jedna ze scén je laděná do zelena, další pak do hněda. Je na vás, jakou si vyberete, případně profičíme oběma scénami :-)


Volné termíny


Budu se vám věnovat 30 - 45 minut, včetně vašeho příchodu i odchodu. Choďte proto, prosím v čas, abyste nebyli ochuzeni o svůj čas. V Ateliéru Story je k dispozici přípravna, v dalších ateliérech je možné počkat na chodbičce. Volné termíny aktualizuji nejprve v příbězích na sociálních sítích, je tedy dobré mě sledovat i tam, a pak také v tomto článku.


Během tohoto času zvládneme vytvořit rodinné fotografie babičkám na památku, záběry těch nejlepších momentů při dovádění s dětmi a jejich samostatné portrétní fotografie ve scénách určených dětem. Můžete samozřejmě přijít také sami, v páru nebo při příležitosti těhotenského focení. Pak se soustředíme společně i na jiné záběry.


Aktuálně jsou k dispozici tyto termíny:


Kde si rezervovat místo?

Můžete zavolat, napsat mi na sociálních sítích nebo jednoduše kliknout na toto tlačítko, které vás převede na kontaktní formulář.


Platba

Po potvrzení, že je vámi preferovaný termín neobsazený a že o něj máte vážný zájem, vytvářím fakturu na částku 500,- Kč, která slouží jako záloha na úhradu k pronájmu ateliéru. Tuto částku je třeba zaplatit ještě před samotným focením, a to bankovním převodem. Částka je vratná pouze v případě, kdy se ze závažných důvodů nebudete moct dostavit a najdete za sebe náhradu.

Zbytek platby ve výši 2.000,- Kč účtuji opět skrze fakturu po focení. K tomuto využijte opět bankovní převod.


Zpracování fotografií


Do pár dní po focení vám zašlu náhledy fotografií, ze kterých si sami vyberete svou desítku. Pokud by se stalo, že jich budete chtít upravit více, můžete výběr navýšit, ale je třeba počítat s tím, že každá další úprava fotografie bude zpoplatněna. Jelikož mě čeká hodně práce s úpravami, prosím o co nejrychlejší výběr fotografií. Navrhuji týdenní lhůtu. V opačném případě vybírám fotografie já. Na blížící se konec této lhůty budete upozorněni den předem.


Upravené fotografie dostanete následně v elektronické podobě ve svém vlastním zaheslovaném online fotoalbu. Zda z fotek budete objednávat další fotoprodukty, nechám již na vás. Za sebe vám mohu nabídnout slevový kód u firmy kvalitnifotky,cz. Jedná se o slevu 10% na celou objednávku s využitím kódu: PAVLINARIHOSKOV na konci své objednávky. Můžete samozřejmě využít i k tisku jiných fotografií a dalších fotoproduktů, než těch z vánočního focení.


Zároveň budu ráda, když mi umožníte, některou z fotografií použít na sociální sítě, nebo mi zašlete fotku fotoproduktu, který jste si nechali vyrobit.


Fotky z vánočního focení 2022


A co si vzít na sebe?


Už v loňském roce jsem vytvářela co možná nejobsáhlejší odpověď na tuto otázku. Má podobu informačního letáčku, který si doporučuji pročíst. Stáhnout si ho můžete zde:


oblečení na vánoční focení
.pdf
Download PDF • 639KB


2K9A1208.jpg

Ahoj, díky, že jsi tu :-) 

Poznej, kdo se skrývá za těmito články :-) 

Chceš zasílat články do mailu? Pošli mi svou adresu

Díky za zprávu

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page