top of page

hodnocení

000_1122.jpg

Lukáš & Andrea

U Páji jsme byli na focení již dvakrát. Byli jsme nadmíru spokojeni. Perfektní přístup k dětem, nikoho do ničeho netlačí, je pozitivní a usměvavá, má perfektní nápady k danému tématu focení. Nikdy na nás časově netlačila a poskytla nám tolik času, kolik bylo potřeba. Jde vidět, že to nedělá jen pro peníze, ale i jako koníček. I přes obrovské množství fotografií jsme měli brzo poupravené náhledy pro výběr a i po výběru jsme měli brzo fotky doma :) Co se týče úpravy fotek, tak to není žádný photoshop, kde by jste se ani nepoznali, jako to bývá u mnoho jiných. Zde jste na fotkách krásní a přirození :) Jak jsem psal, za nás naprostá spokojenost a již nyní se těšíme na další spolupráci :)

Čermákovi

Pavlínka fotila naši rodinku již vícekrát. Je velmi klidná, příjemná,usměvavá, ale hlavně šikovná. Má v hlavě plno nápadů a nebojí se je použít. Nikdy se nám nestalo, že by fotky byly křečovité, strojené. Dokáže děti zaujmout tak, že focení se pro ně stává zábavou. A jako bonus jsme vždy dostali upravené fotky ve velmi krátkém čase. Pavlínku mohu jen doporučit!

000_1851.jpg
000_7820.jpg

Martin & Pavča

U paní fotografky jsme byli na společném párovém focení. Vřele doporučuji všem, nikoho do ničeho nenutí, je velmi profesionální. Focení jsme si společně užili a již máme naplánováno další. Kvalita fotografií je 100%. Pokud chcete krásné vzpomínky, tak určitě od Páji.

Honza & Nikča

Nečekala jsem, že si s Pájou tak sedneme. Z plánovaného hodinového focení bylo najednou krásné odpoledne. S partnerem jsme si totiž vymysleli focení 100 km od domova a ona to s námi podnikla. Díky ní máme památku nejen ve formě fotek, ale máme na ten celý den spoustu milých vzpomínek. Pokud chcete pohodovou fotografku, se kterou můžete vtipkovat a být prostě sami sebou, doporučuji!

000_3836.jpg
000_5038.jpg

Bohu

Již jsme se fotili několikrát, se synem, já sama, vánoční s rodinou, vždy skvěle. Mohu jen doporučit. Jakákoliv domluva není problém. S výběrem fotografií paní fotografky jsem byla vždy velmi spokojená. I rychlost zpracování byla na jedničku.

Petra

S Pavlínkou jsem fotila již dvakrát. Bylo to naše prvni focení, takže jsme z toho měli strach, ale ona nám vše vysvětlila, poradila a focení probíhalo v hodně pohodovém duchu. Fotky přišly rychle, v super kvalitě, takže největší spokojenost. Určitě doporučuji! :)

000_9594.jpg
000_8457.jpg

radka s rodinou

Když nás Pája prvně fotila ve svém provizorním ateliéru na téma Vánoce, neměla jsem žádná velká očekávání. Ale jak mi poslala vybrané a upravené fotky, padla jsem na zadek, páni! Skvěle dokázala vyčkat na správné momenty, kdy se moje tři neposedné děti zastavily a koukly do objektivu. Z Vánočního focení máme krásnou památku a když jsem byla těhotná, Pája byla jasnou volbou pro těhu focení. Fotky byly opět úžasné a teď nás čeká newborn focení. Už se nemůžu dočkat, až všechny úžasné fotky vyvoláme a dáme do rámečků. Krásnější vzpomínky snad ani být nemůžou. Focení s Pájou doporučuji všem, kdo mají rádi akci, spontánnost, zábavu a perfektní výsledek.

Maruška

Moc fajn spolupráce, líbí se mi, že na každém focení dokážeme vymyslet různé kombinace, byť je někdy prostor a počasí proti nám. Tvorba se mi velice líbí a určitě se budu vracet. 🙂

000_4869.jpg
bottom of page