top of page

hodnocení

DSC_5143.jpg

Tereza & michal

Páju mi doporučila kamarádka, když jsem na poslední chvíli sháněla někoho, kdo by nám nafotil naši svatbu. Velice se mi líbila možnost se s Pájou setkat ještě před svatbou, říct si, jaké jsou naše i její představy, a díky tomu zjistit, že Pája je a bude nejlepší volbou, jakou jsme si mohli vybrat.
Chvíli před venkovním obřadem nám začalo pršet a ač to bylo na poslední chvíli dost hektické, Pája vše zvládla naprosto profesionálně. Nejen, že dokázala zachytit skvělé momentka a drobné detaily, ale při společném focení navodila skvělou atmosféru, kdy i můj manžel, který se nerad fotí, byl naprosto uvolněný.
Páju určitě doporučuji všema deseti :)

Martina

Pája je úžasná fotografka, která má smysl pro detail. Dává si záležet s přípravami před focením. Jakmile jsem projevila zájem se u ní vyfotit, tak mi zavolala a kladla mi otázky ohledně focení. Už po telefonu jsem věděla, že je mezi námi s Pajou příjemná energie a těšila se na naše setkání. Vymysleli jsme focení na střeše a Pája udělala vše pro to, abychom se tam s partnerem cítili skvěle. Před ní bych se nebála být ani nahá, protože její přístup je profesionální a otevřený. Po našem prvním focení jsem se s ní viděla ještě 2x a pořídili jsme další snímky, protože se s ni při focení cítím moc příjemně. Pavlínku doporučuji všem, kteří mají zájem se vyfotit pod kreativním vedením ve skvělém prostředí.
Jsem vděčná za strávený čas s ní. A doufám, že spolu opět něco vymyslíme a brzy se setkáme.

DSC_3387.jpg
DSC_3311.jpg

Mari - LU & Jakub

Za mě i za manžela skvělá fotografka😊! O Páji jsem se dozvěděla úplnou náhodou brouzdáním na internetu v okolí bydliště, hrozně se mi líbilo ztvárnění webovek a veselé fotografie. Rovněž se mi líbil příběh fotografky, miluju zapálené lidi co mají pro něco vášeň a dělají svoji práci srdcem.
Informační schůzka proběhla hladce a uvolněně, seznámili jsme se a probrali naši vizi. Vše co se domluvilo Pája dodržela:).
Svatební focení probíhalo dle představ. Byť jsme byla smutná z rodinných problémů před svatbou, Pája zachytila krásné momenty i pro naši malou svatbu a zvedlo mi to náladu a uvědomila jsem si kolik úžasných lidiček kolem sebe máme:). Výsledné fotografie nás úplně dostaly, máme z nich spoustu fotodekorací a krásnou památeční fotoknihu s průběhem celého dne.
Rádi se na focení k Páji vrátíme, ať už jako párové nebo snad brzy rodinné:).

 

Kamila z  D-Kejk

S Pájou je radost spolupracovat. Má krásné svatební fotografie a to nejen novomanželů, ale i jídla a to je celkem vzácné u fotografů se stejným zaměřením. Krásně nám nafotila sladké a komunikace s ní je vždy radost. Těším se na další spolupráci. Určitě jí rádi svěříme produktové a portrétní fotografie našeho sladkého týmu.
Doporučujeme spolupráci s touto fotografkou firmám, párům, či rodinám. Neuděláte chybu!

 

000_5541.jpg
DSC_5749.jpg

TEREZA

Na Pavlu jsem narazila na facebooku při hledání vánočního focení na poslední chvíli. Oceňuji, že nám vyhověla časově skrz spánek našeho syna. Před samotným focením jsem byla dost nervózní. Po setkání s Pavlou ze mě však vše opadlo. Velice příjemná a usměvavá ženská, která si ihned získala i našeho syna. Byla jsem ráda, že nám během focení vždy poradila jak pózovat, kam dát ruce, jak zakrýt co není potřeba vidět :) a podobně. Uvolněná a přátelská atmosféra se prolnula do výsledných fotek, ze kterých jsem byla naprosto nadšená. Přítel, který je z každého focení vždy “ohromně nadšen”, na fotkách vypadá jakoby celé focení byl jeho nápad. Krásné, přirozené a nenucené fotografie, které nám budou nádhernou rodinnou/těhotenskou památkou a za Pavlou se určitě rádi vrátíme!

 iva s rodinou

U Pavlíny jsme byli na rodinném vánočním focení. Vznikly nádherné fotografie, které nám udělaly velikou radost 🙂. Pavlínka je velice milá a při focení byla příjemná atmosféra, rádi v budoucnosti využijeme jejích služeb.

DSC_0651.jpg
000_5038.jpg

Bohu

Již jsme se fotili několikrát, se synem, já sama, vánoční s rodinou, vždy skvěle. Mohu jen doporučit. Jakákoliv domluva není problém. S výběrem fotografií paní fotografky jsem byla vždy velmi spokojená. I rychlost zpracování byla na jedničku.

Honza & Nikča

Nečekala jsem, že si s Pájou tak sedneme. Z plánovaného hodinového focení bylo najednou krásné odpoledne. S partnerem jsme si totiž vymysleli focení 100 km od domova a ona to s námi podnikla. Díky ní máme památku nejen ve formě fotek, ale máme na ten celý den spoustu milých vzpomínek. Pokud chcete pohodovou fotografku, se kterou můžete vtipkovat a být prostě sami sebou, doporučuji!

000_3836.jpg
000_1122.jpg

Lukáš & Andrea

U Páji jsme byli na focení již dvakrát. Byli jsme nadmíru spokojeni. Perfektní přístup k dětem, nikoho do ničeho netlačí, je pozitivní a usměvavá, má perfektní nápady k danému tématu focení. Nikdy na nás časově netlačila a poskytla nám tolik času, kolik bylo potřeba. Jde vidět, že to nedělá jen pro peníze, ale i jako koníček. I přes obrovské množství fotografií jsme měli brzo poupravené náhledy pro výběr a i po výběru jsme měli brzo fotky doma :) Co se týče úpravy fotek, tak to není žádný photoshop, kde by jste se ani nepoznali, jako to bývá u mnoho jiných. Zde jste na fotkách krásní a přirození :) Jak jsem psal, za nás naprostá spokojenost a již nyní se těšíme na další spolupráci :)

Čermákovi

Pavlínka fotila naši rodinku již vícekrát. Je velmi klidná, příjemná,usměvavá, ale hlavně šikovná. Má v hlavě plno nápadů a nebojí se je použít. Nikdy se nám nestalo, že by fotky byly křečovité, strojené. Dokáže děti zaujmout tak, že focení se pro ně stává zábavou. A jako bonus jsme vždy dostali upravené fotky ve velmi krátkém čase. Pavlínku mohu jen doporučit!

000_1851.jpg
000_7820.jpg

Martin & Pavča

U paní fotografky jsme byli na společném párovém focení. Vřele doporučuji všem, nikoho do ničeho nenutí, je velmi profesionální. Focení jsme si společně užili a již máme naplánováno další. Kvalita fotografií je 100%. Pokud chcete krásné vzpomínky, tak určitě od Páji.

Petra

S Pavlínkou jsem fotila již dvakrát. Bylo to naše prvni focení, takže jsme z toho měli strach, ale ona nám vše vysvětlila, poradila a focení probíhalo v hodně pohodovém duchu. Fotky přišly rychle, v super kvalitě, takže největší spokojenost. Určitě doporučuji! :)

000_9594.jpg
DSC_1510.jpg

radka s rodinou

Když nás Pája prvně fotila ve svém provizorním ateliéru na téma Vánoce, neměla jsem žádná velká očekávání. Ale jak mi poslala vybrané a upravené fotky, padla jsem na zadek, páni! Skvěle dokázala vyčkat na správné momenty, kdy se moje tři neposedné děti zastavily a koukly do objektivu. Z Vánočního focení máme krásnou památku a když jsem byla těhotná, Pája byla jasnou volbou pro těhu focení. Fotky byly opět úžasné a teď nás čeká newborn focení. Už se nemůžu dočkat, až všechny úžasné fotky vyvoláme a dáme do rámečků. Krásnější vzpomínky snad ani být nemůžou. Focení s Pájou doporučuji všem, kdo mají rádi akci, spontánnost, zábavu a perfektní výsledek.

Maruška

Moc fajn spolupráce, líbí se mi, že na každém focení dokážeme vymyslet různé kombinace, byť je někdy prostor a počasí proti nám. Tvorba se mi velice líbí a určitě se budu vracet. 🙂

000_4869.jpg
DSC_6607.jpg

vendy s rodinou

Mohu jen doporučit, s Pájou jsme fotili dvoje Vánoce, fotky krásné, je to šikovná a empatická fotografka 🌼

bottom of page